fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Skullcandy Hesh 3 Deluxe Box dla WOŚP

HESH 3 DELUXE BOX Powstało zaledwie 15 sztuk HESH 3 Deluxe Box. Masz szansę znaleźć się w gronie piętnastu wyjątkowych osób w Polsce, które są szczęśliwym posiadaczem niecodziennego i bardzo limitowanego boxu  SKULLCANDY. W środku znajdziesz najnowszy model słuchawek bezprzewodowych HESH 3, które zostały stworzone z myślą o całodniowym użytkowaniu i dużej mobilności. Wbudowana bateria pozwala na 22 […]

HESH 3 DELUXE BOX

Powstało zaledwie 15 sztuk HESH 3 Deluxe Box. Masz szansę znaleźć się w gronie piętnastu wyjątkowych osób w Polsce, które są szczęśliwym posiadaczem niecodziennego i bardzo limitowanego boxu  SKULLCANDY. W środku znajdziesz najnowszy model słuchawek bezprzewodowych HESH 3, które zostały stworzone z myślą o całodniowym użytkowaniu i dużej mobilności. Wbudowana bateria pozwala na 22 godziny odtwarzania muzyki, a technologia Rapid Charge zapewnia 4 godzinne działanie po zaledwie 10 minutowym ładowaniu. Na pewno docenisz tę funkcję żyjąc w biegu.

Oprócz słuchawek mamy dla Ciebie kilka miłych dodatków, takich jak bilet na dowolny koncert organizowany przez agencję Go Ahead oraz bardzo limitowaną grafikę autorstwa Rafała Wechterowicza* (https://www.facebook.com/raf.the.might/), która została ręcznie wydrukowana metodą sitodruku na tłoczonym papierze. Rafał rysował dla wielu światowej sławy artystów, teraz jego praca może zawisnąć także w Twoim domu.

*Rafał Wechterowicz to ilustrator z Poznania, który współpracował z takimi artystami jak Michael Jackson, Lady Gaga, Slayer, The Rolling Stones, Metallica, Guns’n’Roses, czy Marylin Manson. Nie lubi określać siebie mianem artysty, lubi po prostu rysować, w szczególności czaszki!

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/skullcandy-hesh-3-deluxe-box-i5933824

W Boxie znajduje się:

•1x HESH 3

•1x Oprawiona limitowana grafika autorstwa Rafała Wechterowicza

•1x Smycz Skullcandy

•1x Opaska Go Ahead

•1x Identyfikator in blanco

 

Skullcandy Hesh 3 Deluxe Box

Skullcandy Hesh 3 Deluxe Box

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka