fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Propozycje prezentowe dla fanów muzyki

Wiemy, że wybranie prezentu to nie taka prosta sprawa zwłaszcza. Postanowiliśmy więc przygotować kilka propozycji tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Oto wybrane bestsellery Skullcandy, które świetnie sprawdzą się jako świąteczny prezent.

Dla aktywnych – Method Wireless 

Cena: 269zł

Stworzone z myślą o osobach, które uwielbiają słuchać muzyki podczas uprawiania sportu, ale ze względu na jego specyfikę nie mogą używać słuchawek nausznych. W tym modelu nie trzeba przejmować się przeszkadzającym i plączącym się kablem ponieważ działają bezprzewodowo. Technologia DualLock zapewnie wysoką wygodę noszenia, a warto pamiętać również, że są odporne na wilgoć, więc pot nie jest im straszny. Bateria pozwalająca na 9 godzin grania na pełnym naładowaniu wystarczy na każdy trening. 

 

Zobacz produkt

Dla osób w ciągłym ruchu – Crusher Wireless 

Cena: 699zł

Słuchawki dla wymagających – namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, aby uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu. Co ciekawe można w nich również regulować bas. Ponadprzeciętna żywotność baterii (40 godzin grana na jednym ładowaniu) zadowoli nawet najbardziej wymagających i sprawi, że nigdy nie zawiodą. Słuchawki zajmują bardzo mało miejsca po złożeniu dzięki specjalnej konstrukcji, a przez wbudowane przyciski kontrolne można nie tyko zarządzać muzyką z pozycji słuchawek, ale również odbierać połączenia telefoniczne.

 

Zobacz produkt

Dla zwolenników grupowych wypadów – Barricade Wireless 

Ceny: Barricade Mini 149zł, Barricade 299zł, Barricade XL 499zł

Idealna opcja dla osób, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu zarówno bez znajomych jak i muzyki. Głośnik Skullcandy Barricade jest gotowy na naprawdę wiele. Przede wszystkim jest wodoodporny, a co więcej, gdy już wpadnie do wody to dzięki w wypornej konstrukcji szybko wypłynie na powierzchnię. Warto pamiętać, że Barricade jest również odporny na wstrząsy, także imprezy nie będą mu straszne. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to z pewnością przyszłego właściciela zadowoli 10m łączność Bluetooth i bateria gotowa do grania 8 godzin na jednym ładowaniu. Dostępny w kilku rozmiarach. 

 

Zobacz produkty

Dla wymagających – Venue 

Cena: 699zł

Najnowszy model w ofercie szybko stał się bestsellerem. Co mają w sobie słuchawki Skullcandy Venue, że nawet najbardziej wymagający je pokochali? Ich główną funkcją jest aktywna redukcja hałasu, która pozwala odciąć się od dźwięków otoczenia na przykład w komunikacji miejskiej. Dzięki aplikacji Tile nie da się ich zgubić (gdy tak się stanie, na telefonie będzie można sprawdzić ich lokalizację). Możliwość grania 24 godzin na pełnym naładowaniu to jedno, ale warto wiedzieć o funkcji szybkiego ładowania – w 10 minut można naładować słuchawki tak, żeby grały przez 5 godzin. Świetny design i konstrukcja to tylko w tym przypadku wyłącznie wisienka na torcie. 

 

Zobacz produkt

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka