fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

HISTORIA MARKI

HISTORIA MARKI

 

Pomysł na markę Skullcandy zrodził się w głowie słynnego w świecie action sportu nonkonformisty, Ricka Aldena, podczas gdy spędzał dzień na snowboardzie na stokach Park City. Gdy wjeżdżał wyciągiem na szczyt, zadzwonił do niego telefon i by móc rozmawiać, musiał przepiąć słuchawki z odtwarzacza muzyki do telefonu. Właśnie wtedy wpadł na prosty, ale znakomity pomysł, by stworzyć słuchawki, które mogłyby płynnie przełączać się z muzyki na połączenia, a do tego wyglądałyby tak dobrze, jak działały. Pomysł, który się zrodził tego dnia na wyciągu stał się kamieniem węgielnym marki.

Rick rzucił się w wir pracy i zaczął realizować swój pomysł tak, jak dotychczas miał w zwyczaju działać z wszystkim innym, czego dotykał się w życiu, począwszy od deskorolki po snowboard, od sztuki po majsterkowanie w garażu. Jego determinacja, by osiągnąć cel bez względu na przeciwności, przyciągnęła do niego podobnych jemu indywidualistów. Byli bezwzględnie zdecydowani, by wywrócić rynek słuchawek do góry nogami i wstrząsnąć trochę monochromatycznym przemysłem audio.

Krótko mówiąc, pomysł wypalił. W czarno-białym świecie staliśmy się ziemią obiecaną koloru i stylu, której świat oczekiwał. Duch kontrkulturowości i możliwość autoekspresji przyciągnęły tych, do których nie mógł dotrzeć żaden inny producent. Rozpoczęliśmy współpracę z pokrewnymi nam ryzykantami i pionierami, żyjącymi pełnią życia artystami, sportowcami, DJ-ami, którzy pomagali nam budować i rozwijać imprezy dalekie głównemu nurtowi. Reputacja Skullcandy zaczęła wzrastać, aż zasłużone miejsca na półkach zapełniły się naszymi produktami, a głowy trendsetterów i opiniotwórców zwróciły się w naszą stronę.

Dzisiaj Skullcandy jest globalną marką, która nadaje ton (a w zasadzie robi hałas) i zdecydowanie przesuwa granice. Udało nam się zmodernizować rynek audio i wyrównaliśmy pole gry dzięki stylowym, wysokiej jakości produktom w przystępnej cenie. Co najistotniejsze, słuchawki zaprojektowaliśmy tak by można było je używać i mocno eksploatować, a nie trzymać na półce lub w wyszukanym pokrowcu. Stworzone zostały do towarzyszenia Ci w każdej sytuacji w jakiej się znajdziesz, jak wierny kompan, na dobre i na złe.

Pewnie zatknęliśmy sztandar Skullcandy na skrzyżowaniu szlaków sportu, muzyki, kultury młodzieżowej, sztuki, filmu oraz mody i stajemy się ekspertami w wyzwalaniu potencjału ludzkiego przez wykorzystanie siły muzyki. Nasz cel jest prosty: tworzyć nowe produkty w odpowiedzi na realnie istniejące wyzwania oraz ułatwiać dostęp do wysokiej klasy doznań audio. Z myślą o osobach takich jak Ty, jak my wszyscy. Inspirujemy do życia pełną piersią.

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR SKULLCANDY NA POLSKĘ

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR SKULLCANDY NA POLSKĘ

Freeway OMT sp. z o.o. współpracuje z inspirującymi firmami z branży elektronicznej, produkującymi sprzęt, który sprawdzi się niezależnie od stylu życiu jego posiadacza.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami. Kochamy to, co robimy oraz posiadamy fachową wiedzę, dzięki czemu oferowane produkty nie mają przed nami żadnych tajemnic. Naszą misją jest promowanie aktywnego trybu życia oraz dostarczanie niezwykłych wrażeń. Proponując sprzęt stworzony dla ludzi z pasją, jesteśmy bliżej tego celu każdego dnia!

Wyszukiwarka