fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Najlepsze słuchawki na ferie

Ferie zimowe to zaraz po wakacjach najbardziej wyczekiwany czas w roku. Teoretycznie są krótsze od letniego odpoczynku, ale wszystko wynagradza biały puch, w którym każdy lubi się bawić niezależnie od wieku. Wybierasz się na narty lub snowboard? Dobrą zabawę masz gwarantowaną! Jeśli podczas jazdy i samej wyprawy w góry chcesz słuchać ulubionej muzyki, warto zwrócić […]

Ferie zimowe to zaraz po wakacjach najbardziej wyczekiwany czas w roku. Teoretycznie są krótsze od letniego odpoczynku, ale wszystko wynagradza biały puch, w którym każdy lubi się bawić niezależnie od wieku. Wybierasz się na narty lub snowboard? Dobrą zabawę masz gwarantowaną! Jeśli podczas jazdy i samej wyprawy w góry chcesz słuchać ulubionej muzyki, warto zwrócić uwagę na poniższe modele:

Crusher Wireless 

Cena: 699zł

Jeden z najbardziej zaawansowanych modeli w kolekcji. Nie zawiodą Cię nawet podczas długiej podróży, gdyż są gotowe grać aż 40 godzin na jednym ładowaniu. Pełne doznanie dynamicznego basu zapewni dostarczany osobno do każdego ucha namacalny bas stereo, a uzupełniają to regulowane sterowniki audio. W słuchawkach Skullcandy Crusher można nie tylko zarządzać muzyką i regulować głośność, ale również odbierać połączenia. Warto pamiętać, że znakomicie izolują hałasy.

 

Zobacz produkt

Icon Wireless 

Cena: 219zł

Skullandy Icon Wireless, czyli powrót do klasyki, ale z niespodzianką. W 2006 roku światło dzienne ujrzały pierwsze na świecie słuchawki przeznaczone do sportów zimowych – Skullcandy Icon. Icony w nowej wersji są przede wszystkim bezprzewodowe i posiadają opaskę No-Slim oraz sterowanie nauszne TapTechTM.

 

Zobacz produkt

Venue

Cena: 699zł

Główną zaletą niewątpliwie jest tu aktywna redukcja hałasu, choć to dopiero początek dobrych wieści. Skullcandy Venue są gotowe grać 24 godziny na jednym naładowaniu, więc nigdy Cię nie zawiodą, a w razie potrzeby schowania dzięki składanej konstrukcji będą zajmowały małą ilość miejsca w swoim specjalnym etui. Jeśli zapomnisz je naładować przed długą podróżą pamiętaj, że po 10 minutach ładowania będą gotowe grać przez najbliższe 5 godzin. Warto dodać, że dzięki Tile nigdy ich nie zgubisz (aplikacja pokaże lokalizację słuchawek). 

 

Zobacz produkty

Ink’d Wireless

Ceny: 219zł

Najlepszy wybór jeśli jesteś już na stoku i przed Tobą kilka godzin solidnej jazdy. Lekki i dyskretny pałąk sprawią, że nie będziesz ich na sobie czuć, a 8 godzin grania na jednym ładowaniu z pewnością podołają Twoim wyzwaniom. W razie czego łatwo możesz w nich odebrać połączenie telefoniczne także trudno je czymś zaskoczyć.

 

Zobacz produkt

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka