fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Najlepsze słuchawki do nauki w domu lub home office

Obecna sytuacja zmusza coraz więcej osób do pracy i nauki z domu. Wywiązywanie się ze służbowych obowiązków lub nauka z miejsca zamieszkania może wiązać się wieloma niedogodnościami, których na co dzień nie doświadczaliśmy.

W pełnym skupieniu się mogą przeszkadzać odgłosy domowych pupili lub innych domowników. Zastanawiasz się więc jakie słuchawki są najlepsze do nauki w domu lub home office? Przygotowaliśmy nasze propozycje, które sprawią, że praca przed komputerem będzie przyjemniejsza, a poziom skupienia większy. Znajdziecie tu zarówno modele, które pozwolą odciąć się od głosów z zewnątrz, gdy nie prowadzicie rozmowy lub nie słuchacie muzyki (idealne do nauki w ciszy) jak i budżetowe modele, które nie tylko mają długą żywotność baterii, ale są bardzo wygodne.

Dla tych, którzy chcą odciąć się od hałasu

Mimo, że masz założone słuchawki to docierają do Twoich uszu odgłosy z domu – zmywarka, lodówka, pralka, a może wentylator? Z myślą o tym problemie powstał model Venue, którego jedną z głównych cech jest aktywna redukcja hałasu. Co istotne funkcja ta przyda się nie tylko podczas rozmów, ale także w czasie nauki czy pracy nad ważnym projektem. Za pomocą jednego przycisku można po prostu odciąć się od głosów z zewnątrz nawet, gdy nie słuchasz swojego nauczyciela czy wykładowcy, tylko uczysz się lub odrabiasz lekcje (lub wykonujesz swoją pracę). Warto dodać, że słuchawki są gotowe grać do 24 godzin na jednym naładowaniu, więc nawet mając wyłącznie jedną parę w domu będą mogli z niej skorzystać wszyscy i nie martwić się o baterię. Co jeśli zapomnisz je naładować przez noc? Nic straconego – po 10 minutach ładowania są gotowe pracować do 5 godzin. A co jeśli nie chcesz odcinać się od dźwięków otoczenia, a podczas telekonferencji, czy rozmowy telefonicznej chcemy słyszeć co się dzieje w domowych zaciszu? Funkcja monitorowania otoczenia przychodzi nam w tej sytuacji na ratunek. Wbudowane mikrofony pozwolą usłyszeć nam każdy dźwięk wokół nas. Skullcandy Venue działają na Bluetooth, więc nie trzeba będzie również martwić się kablem. Nadajnik TILE sprawi, że szybko je namierzysz, jeśli ktoś je przed Tobą ukrył.

Dowiedz się więcej

Całodniowe granie z zachowaniem komfortu

Skullcandy Hesh 3 charakteryzują się obracanymi nausznikami, które dopasowują się do kształtu głowy. Wygodne gąbki i lekka konstrukcja sprawią, że korzystanie z nich nawet przez bardzo długi czas będzie komfortowe. Co mamy na myśli pisząc długi czas? 22 godziny, bo do tylu słuchawki są gotowe grać po pełnym naładowaniu. Jeśli korzystanie z ich wygody sprawi, że wszyscy domownicy będą chcieli używać ich na okrągło, to dzięki funkcji szybkiego ładowania po 10 minutach będą gotowe grać kolejne 4 godziny. Słuchawki Skullcandy Hesh 3 są gotowe do pracy na najwyższych obrotach z zachowaniem maksymalnego komfortu, a dzięki Bluetooth nie trzeba martwić się kablem, a wbudowany mikrofon pozwoli na swobodne rozmowy.

Dowiedz się więcej

Bezprzewodowe słuchawki na każdą kieszeń

To najtańszy model z naszych propozycji, ale wcale nie jest zły  (a wręcz przeciwnie). Słuchawki Skullcandy Cassette na jednym ładowaniu będą grać aż do 22 godzin, co jest w tym budżecie naprawdę świetnym wynikiem. W razie rozładowania chwilę przed telekonferencją lub rozpoczęciem e-learningu możesz w 10 minut naładować je tak, że będą gotowe grać aż 3 godziny. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków, których działanie jak w powyższych przypadkach jest bardzo, ale to bardzo intuicyjne.

Dowiedz się więcej

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka