fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

MOOD BOOST: ORYGINALNY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W tych ciężkich czasach chcemy dodać wszystkim nieco optymizmu. Nawet w niewielkim stopniu, chcemy wyzwalać pozytywne wibracje. Dlatego ruszyliśmy z naszą misją Mood Boost: kampanią, która ma pomóc w poprawie zdrowia psychicznego, dodajemy kolejne, podnoszące na duchu nastroje.

W ostatnich tygodniach wszyscy mieliśmy swoje indywidualne sposoby na radzenie sobie z rzeczywistością. Chodzi o rzeczy, które definiują nas i sprawiają, że jesteśmy w pełni ORYGINALNI.

ARTYSTA

RINA SAWAYAMA

Przełomowa piosenkarka i autorka, Rina Sawayama jest częścią obecnego składu artystów, który reprezentuje nasz obecny nastrój. Nie przegap jej oryginalnego stylu i specjalnego występu na instagramowym kanale @skullcandy, podczas którego zaprezentuje swój nowy utwór „Dynasty”.

ARTYSTA

GUS DAPPERTON

Indie-popowy artysta, Gus Dapperton zaprezentuje w tym miesiącu nowy, oryginalny utwór. Zobacz wykonanie „I’m Just Snacking” na Instagramie Skullcandy.

ARTYSTA

QUEEN ANDREA

W czerwcowym nastroju towarzyszy nam nowojorska artystka Andrea Von Bujdoss (znana również jako Queen Andrea). Zdobądź jej plakat „Different Looks Good On You” w naszym limitowanym zestawie.

SPORTOWIEC

CHRIS JOSLIN

Chris Joslin to niezwykle oryginalny i nieustraszony deskorolkowiec. Jest jednym z bardziej rozpoznawanych zawodników Street League i X-Games. Chris jest znany ze swoich szalonych i nowatorskich dokonań. W czasach, w których zawodnicy gonią za sławą i pieniędzmi, Chris cały czas udoskonala swoje tricki.

SPORTOWIEC

JENN SOTO

Jenn Soto jest znana ze swojego płynne, technicznego stylu jazdy, który zapewnił jej rzeszę fanów i zwycięstwo Street League. Ale w branży zdominowanej przez mężczyzn Jenn Soto jest lepiej znana jako jedna z oryginalnych postaci, która dodaje odwagi i przewodzi żeńskiej części deskorolkowej społeczności.

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka