fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Majowy nastrój jest ŚWIEŻY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy żebyś słuchał muzyki, chcemy abyś ją poczuł.” – to myśl przewodnia marki.

W trzecim miesiącu kampanii 12 Moods świętujemy rożnorodność emocji, które odczuwamy słuchając jej. W maju motywem przewodnim jest Świeżość. W miarę, jak sezon się zmienia, a dni stają się dłuższe i jaśniejsze, nastaje idealna chwila, aby pomyśleć o przemianach i o tym co nowego nas czeka.

Kolor jakiego użyliśmy w tym miesiącu, aby ożywić nasz nastrój to Fresh Mint – jasna, chłodna zieleń emanująca orzeźwiającym klimatem.

Począwszy od 1 maja będziemy publikować nowe produkty i ekskluzywne treści, w których znajdą się ci, którzy sprawiają, że czujemy się świeżo – piosenkarz / autor tekstów indie Omar Apollo oraz profesjonalna snowboardzistka Hailey Langland.

ŚWIEŻY ARTYSTA: OMAR APOLLO

Omar Apollo to świeża twarz na rozrastającej się scenie psychodelicznego indie pop. Jest totalnym samoukiem, od śpiewu po produkcję. Pochłaniał samouczki na YouTubie, aby nauczyć się grać na gitarze, uczyć się śpiewu i poznać tajniki produkcji. Pomimo oczywistej pasji do gry i śpiewu Omar rzadko podchodzi do siebie i swoją sztuki poważnie, co sprawia że czuć to że lubi bawić się swoją muzyką. Jego luźne podejście jest naturalne, a jego dzieła mówią same za siebie. Niepowtarzalna świeżość jaką wnosi do gatunku Indie sprawia, że idealnie pasuje do celebrowanego przez nas w tym miesiącu nastroju. 

 

Skullcandy zaprezentuje występ studyjny Omara Apollo “Kickback” w retro stylizowanym pop-up studio w miętowej kolorystyce w Los Angeles wraz z zakulisowymi treściami i wywiadem.

ŚWIEŻA ZAWODNICZKA: HAILEY LANGLAND

Świeża w każdym tego słowa znaczeniu Hailey Langland jest wulkanem energii wnoszącym do świata profesjonalnego snowboardingu tak bardzo potrzebnej różnorodności. W wieku zaledwie 18 lat już jest postrzegana jako “ta na które trzeba patrzeć” niezależnie od tego czy to są duże zawory w parku czy też małe corowe eventy jak Rat Race. Hailey nigdy nie zapomina o tym co ją popchnęło do snowboardu przede wszystkim – dobra zabawa. Zapytana w wywiadzie podczas X-Games, jak chce zostać zapamiętana szybko odpowiedziała: „Chcę zostać zapamiętana jako dziewczyna, która bawiła się najlepiej”. Jej beztroskie spojrzenie na świat jest najlepszym przykładem tego, co oznacza dla nas świeżość.

ŚWIEŻE PRODUKTY

W tym miesiącu mamy dwa produkty w limitowanej kolorystyce Fresh Mint: Push™ Truly Wireless Earbuds i Hesh 3™ Wireless Headphones.

Do każdej pary słuchawek Push w kolorze Fresh Mint dołączamy limitowaną edycję butelki na wodę sygnowaną Skullcandy o pojemności 620ml. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i zwieńczona gumowym paskiem ułatwiającym transport, dzięki czemu możesz być zawsze odświeżony w dowolnym miejscu.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_3

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka