fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Kwietniowy nastrój jest NATCHNIONY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Kampania 12 Moods” celebruje różnorodność emocji, które towarzyszą muzyce. W kwietniu, drugim miesiącu trwania kampanii 12 Moods, czujemy NATCHNIENIE. Świętowanie Dnia Ziemi i 4/20 (20 kwietnia), to idealny czas w roku aby spojrzeć na wszystko z nowej, NATCHNIONEJ perspektywy i powitać wiosnę ze wszystkim, czym obdarowała nas natura.

Kolor, który będzie nam towarzyszył w tym miesiącu to Elevated Olive” – organiczny odcień zieleni nawiązujący do naszego naturalnego otoczenia.

W kwietniu przedstawiamy nowe produkty i wyjątkowe materiały od ludzi, którzy sprawiają, że czujemy się NATCHNIENIhip-hopowy duet EARTHGANG i profesjonalny snowboardzista EERO ETTALA. Mamy nadzieję, że ich osiągnięcia, historie i postawa zainspirują Was, tak jak inspirują nas aby zdobywać świat i tworzyć w natchnieniu.

NATCHNIONY ARTYSTA: EARTHGANG

EARTHGANG to, jak opisuje magazyn Pitchfork, “Twoja kosmiczna alternatywa w mieście trapowych gwiazd o zimnych sercach”. Pochodzący z Antlanty w stanie Georgia, hip-hopowy duet, składający się z artystów Johny Venus i Doctur Dot, jest powiewem świeżości, który stylistycznie nawiązuje do legendarnej grupy Outkast. Zamiast skupiać się na ciemnych stronach tego świata, EARTHGANG w swoich tekstach podnosi radosne i szlachetne tematy, co sprawia, że idealnie pasują do nastroju, który towarzyszy nam w tym miesiącu.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu STUCK, które zostało nagrane w specjalnie przygotowanej szklarni, wraz z ekskluzywnym materiałem zza kulis i wywiadem z artystami.

NATCHNIONY SPORTOWIEC: EERO ETTALA

Eero Ettala może pochwalić się karierą profesjonalnego snowboardzisty, która trwa już od ponad dwóch dekad jest to coś niespotykanego w tej branży. Dzięki nieprzerwanej drodze w rozwoju, Eero nie tylko wymyślił nowe tricki, ale również zmienił sport i jego postrzeganie przez świat. Mądrość i innowacyjna natura Eero, sprawia, że jest jedną z najbardziej NATCHNIONYCH postaci w świecie sportów ekstremalnych. Jego sylwetka będzie zaprezentowana w nadchodzącej serii dokumentów o sportowcach związanych ze Skullcandy.

NATCHNIONE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy trzy produkty w kolorze Elevated Olive: Push Truly Wireless Earbuds, Venue Noise Canceling Wireless oraz Riff Wireless.

Każda para słuchawek Push posiada limitowany niezbędnik Bud Kit, który został zaprojektowany w taki sposób, by bezpiecznie przechowywać słuchawki Push wraz z innymi esencjonalnymi ”akcesoriami”. Wyprofilowane wnętrze na ulubione akcesoria wraz z zewnętrzną twardą powłoką etui sprawią, że wszystko co w nim schowasz pozostanie pozostanie bezpieczne.

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka