fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Fitness w domu, a może telekonferencja?

Użytkownicy Skullcandy to najczęściej osoby uwielbiające aktywności sportowe. Nie bez powodu takimi samymi ludźmi są nasi inżynierowie. Nie są oni typowymi technikami zakładającymi fartuchy laboratoryjne. To ludzie, którzy kochają muzykę i wiodą życie pełne przygód.

Prawdopodobnie są bardzo podobni do Was, dlatego zaprojektowali słuchawki, które pokochacie jeśli zechcecie ich używać zarówno podczas domowych ćwiczeń jak i w czasie służbowej telekonferencji. Jeśli szukacie dokładnie takich słuchawek to jest duże prawdopodobieństwo, że zakochacie się w poniższych modelach.

Małe z dużymi możliwościami

To jeden z najświeższych modeli w ofercie, dopracowany w najmniejszych szczegółach, naszym zdaniem szybko może zdobyć serca użytkowników. Przejdźmy więc do konkretów, jakie oferuje. Skullcandy Sesh będą z Tobą nawet podczas intensywnego dnia z pracą (lub nauką), po której od razu chcesz wziąć się za aktywności sportowe. Są one gotowe grać aż do 10 godzin na jednym ładowaniu, więc można być spokojnym (no chyba, że zamierzasz cały dzień śmigać na rowerze stacjonarnym to szacun!). Nie jest im straszny pot ani nawet woda czy kurz dzięki klasie odporności IP55. Sterowanie muzyką i rozmowami jest bardzo proste, a same słuchawki są niezwykle lekkie (niecałe 60g).

Dowiedz się więcej

Zobacz też: Dailyweb

Wodoodporne słuchawki douszne z długą żywotnością baterii

Skullcandy Indy to jeden z bestsellerów w naszej ofercie. Co sprawia, że właśnie ten model pokochało wiele osób? Czynników jest przynajmniej kilka. Przede wszystkim gotowe są grać do 16 godzin (4h słuchawki + 12h etui). Wydawałoby się, że to świetna cecha dla słuchawek do pracy, ale to dopiero początek zabawy. Zdobyły one serca sportowców dzięki temu, że są odporne na pot lub deszcz (IP55), więc śmiało można w nich trenować. Ich konstrukcja sprawi, że będą niezwykle wygodne zarówno podczas sportu jak i pracy przed komputerem. Dotykowe przyciski pozwolą na niezwykle łatwą kontrolę rozmów, muzyki i głośności, a na dodatek wspierają obsługę asystenta głosowego. Wszystko brzmi super? To jeszcze nie koniec, bo kluczową rolę gra tutaj bardzo atrakcyjna cena, która wynosi 349zł.

Dowiedz się więcej

Zobacz też: Dailyweb

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka