fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Czerwiec jest WYZWOLONY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W czwartym miesiącu kampanii ‘12 Moods świętujemy rożnorodność emocji, które odczuwamy słuchając muzyki. W czerwcu czujemy się Wyzwoleni. Miesiąc ten znany jest również jako miesiąc dumy (Pride Month), to idealny czas, aby zdać sobie sprawę, że wszystko jest możliwe, gdy w pełni wierzymy w siebie i śmiało stawiamy czoła naszym wyzwaniom.

Kolor, którego używamy, aby ożywić nasz nastrój w tym miesiącu to Empowered Pink – delikatny pastel, który reprezentuje dyskretną siłę i wdzięk.

Począwszy od 5 czerwca, wrzucamy nowe produkty i ekskluzywne treści z udziałem tych, którzy sprawiają, że czujemy się Wyzwoleni – zamaskowana raperka Leikeli47 i profesjonalna snowboardzistka, Anna Gasser. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i postawy zainspirują Was, tak jak zainspirowały nas – uwierzyć w siebie z nowo odkrytą pewnością siebie.

WYZWOLONA ARTYSTKA: LEIKELI47

Zmieniający się artyzm Leikeli47 jest wręcz inspirujący. Jej charakterystyczny zamaskowany image przypomina nam, że forma sztuki jest ważniejsza niż samego artysty, a jej miłość do kultury wzmacnia wszystkich w niej. Na swój ekskluzywny występ “12 moods” artystka wybrała utwór „Girl Blunt” ze swojego najnowszego albumu Acrylic. Leikeli47 z dumą otwiera utwór słowami: „Nie podskakuj, mam 160cm i jestem naprawdę zadziorna”. Ta zacięta deklaracja wiary w siebie jest tylko jednym z przykładów tego, co czyni Leikeli47 tak silną i wyzwoloną. Niezależnie od tego czy okładkę albumu “Acrylic” zdobią akrylowe paznokcie, czy daje intensywny występ w naszym zaaranżowanym salonie piękności “12 Moods”, Leikeli47 wykorzystuje każdą okazję, aby promować swoją kulturę z artystycznym talentem. Dzięki konsekwencji i wysiłkowi zmierzającym do uczczenia swoich przekonań, Leikeli47 sprawia, że czujemy się Wyzwoleni.

Skullcandy zaprezentuje studyjny występ Girl Blunt” Leikeli47 w wystylizowanym na różowo salonie pop-up salon w Los Angeles, wraz z zakulisowymi treściami i ekskluzywnym wywiadem.

WYZWOLONA ZAWODNICZKA: ANNA GASSER

Austriacka snowboardzistka Anna Gasser, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w sportach zimowych, była w czołówce każdego kluczowego podium w snowboardzie w ciągu ostatnich kilku lat od X-Games i US Open po FIS World Championships. W zeszłym sezonie osiągnęła najwyższy szczyt w swojej karierze, stając się pierwszą złotą medalistką na olimpiadzie w Korei Południowej. Anna wytyczyła nowy szlak dla następych pokoleń snowboardzistek lądując jako pierwsza takie tricki jak switch double cork 900, backside double cork 1080, cab double cork 1080, a ostatnio nawet triple cork.  Tym, co odróżnia Annę od jej rówieśniczek to jej bezgraniczne parcie i determinacja – po prostu chce przesuwać swoje granice na coraz wyższy poziom. „Moim celem jest zainspirowanie milionów dziewcząt do podążania za marzeniami. Snowboard, gimnastyka, podróże, cokolwiek to jest, chcę, żeby zobaczyli, że wszystko jest możliwe! ”

WYZWOLONE PRODUKTY PRODUKTY

W tym miesiącu mamy dwa limitowane produkty w kolorystyce Empowered Pink: PushTruly Wireless Earbuds i RiffWireless Headphones.

Do każdej pary Empowered Pink Push Earbuds dołączamy limitowaną edycję nerki Sling Pack. Idealna do akcentowania codziennego stroju nerka Sling Pack wygodnie zawiesza się na ramieniu i oferuje wiele opcji przechowywania codziennych akcesoriów – słuchawek, okularów i wielu innych.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_4

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka