fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

4 PYTANIA DO ROSALIE

„Największym moim marzeniem jest możliwość grania większej ilości koncertów za granicą. Chcę, żeby było mnie coraz więcej nie tylko w Polsce."

O Rosalie. robi się coraz głośniej. Polska reprezentantka nowoczesnego R&B po wydaniu debiutanckiego albumu Flashback zyskuje z dnia na dzień wielu nowych fanów. Liczne koncerty i ciekawe projekty, w które się angażuje w połączeniu z talentem i pracą, jaką wkłada w tworzenie muzyki delikatnie mówiąc skutkują w wiele pozytywnych aspektów. Postanowiliśmy zadać jej kilka pytań, a oto, co nam powiedziała:

Twoja debiutancka płyta spotkała się z ogromem pozytywnych opinii w całym kraju. Jak myślisz, co jest kluczem do sukcesu w tworzeniu muzyki?

Trzeba robić to, co się czuje. Ja założyłam sobie przy nagrywaniu płyty, że musi to być krążek, którego sama chciałabym słuchać. Dzięki konsekwencji, dobraniu idealnego zespołu producentów i współpracy z Enveem stało się to możliwe. Ludzie dookoła okazali się kluczowi.

Jesteś w jednym z najlepszych momentów muzycznej kariery tzn. w momencie, gdy stajesz się naprawdę popularna, a ilość fanów rośnie z dnia na dzień. Zastanawiałaś się nad muzycznymi marzeniami, które fajnie byłoby zrealizować w przyszłości?

Przez cały czas pojawiają się nowe pomysły. Najbardziej mi zależy na ciągłym rozwoju tego projektu. Od tego lata mam w zespole perkusistę Wojtka Deręgowskiego, cały czas z nami jeździ basista Adam Świerczyński. W przyszłości na pewno super byłoby stopniowo powiększać skład. Wszystko musi iść do przodu i nie ma czasu na zwalnianie, największym moim marzeniem jest możliwość grania większej ilości koncertów za granicą. Chcę, żeby było mnie coraz więcej nie tylko w Polsce.

Młodzi ludzie bardzo lubią słuchać muzyki, również tej z Polski, co widać po ilości sprzedawanych przez rodzimych artystów płyt. Gdybyś miała polecić kilku muzyków osobom, które szukają ciekawych brzmień kto by to był? Jacy lokalni artyści najczęściej pojawiają się na Twojej playliście?

Tęskno całkowicie skradło moje serce. Płyta wyszła dopiero przed chwilą, ale sądzę, że wiele ludzi oszaleje na jej punkcie. EABS, bo zdecydowanie najlepiej w Polsce prezentują jazz w świeżej, współczesnej odsłonie i Syny bo mają wyjątkowo swój lot i kupuję to w 100%!

Teraz ważna kwestia dla Twoich fanów – jakie działania planujesz w najbliższym czasie?

Mam przed sobą jeden z najważniejszych koncertów tego roku. 15 grudnia zagram wraz z szesnastoosobową Poznan Jazz Philharmonic Orchestra. Próby trwają, wszystko odbędzie się w moim rodzinnym mieście Poznaniu w klubie Tama. Jestem ogromnie poruszona tym wydarzeniem, bo marzyłam o tym od dziecka. Kolejny przystanek to praca nad drugą płytą…z jednej strony ogromny stres i duża presja, ale nic mnie tak mnie nie cieszy jak powrót do studia 🙂

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka